Výroba plastových oken a dveří


Home    |     Dveře   |     Výhody   |     Mnohotvárnost   |     GEALAN    |     HEROAL   |     Reference   |     Kontakty    |     Certifikáty


 

gealan

Vlastnosti profilů GEALAN

Komfort

Plastová okna disponují všemi vlastnostmi pro dlouhou a nerušenou životnost oken. Tvoří ideální spojení krásy a funkce. Jsou odolná vůči povětrnostním vlivům, nevyžadují údržbu a jsou jednoduchá na péči. Také po letech se prezentují ze své nejkrásnější stránky.

 
Estetika

Jako téměř žádný profilový systém sjednocuje ideálním způsobem vysokou funkčnost a designově orientovanou optiku. Jemná zaoblení viditelných hran profilu, úzké pohledové šířky a elegantní zasklívací lišty dodávají nádech exlkuzivity a nově definují standardy obytných domů.

 
Bezpečnost

Ochrana a bezpečnost jsou základní potřeby člověka. Přitom nejde jen o materiální hodnoty, nýbrž také o bezpečný pocit mezi vlasními čtyřmi stěnami. Okenní profilový systém Gealan splňuje veškeré požadavky na spolehlivou ochranu proti vloupání.

 
Rozmanitost

Profilový systém Gealan umožňuje neomezenou kreativitu pro projektanty a architekty. Všechny profily lze dodat ve velkém počtu acrylocolorových barev, dřevěných dekorů a barevných fólií. Stavebně-technicky lze standardně realizovat křídla pro okna splňující požadavek protihlukové ochrany třídy 5. Doplňkové a spojovací profily umožňují výrobu prvků větších rozměrů.

Ať v tradičním či moderním stylu, aktuální móda plastových oken je všude doma. Nenapodobitelné a nekonečné varianty forem a designu umožňují najít či vyvinout pro každý stavební styl a pro každé stáří domů ten správný okenní styl. Konečný výraz té či oné fasády není otázkou technické proveditelnosti nýbrž otázkou vkusu.

Jako nejlepší matriál pro rámy oken a dveří se na celém světě osvědčil tvrzený plast. V západní Evropě se dnes převážně zabudovávají okna z plastu. Tento jedinečný úspěšný trend od doby uvedení tohoto materiálu na trh je založen na jeho mnoha pozitivních vlastnostech: vyjímečná chemická trvanliovost, velmi dobrá mechanická stabilita a tvrdost jakož i vysoká ohnivzdornost. Okna PB Plast jsou ještě navíc vyráběna bez obsahu olova a jsou recyklovatelná.

 

 

Cenovou nabídku Vám rádi zpracujeme. Volejte na mobil 602 730 527 nebo pište na adresu
pbplast@pbplast.cz

rez_gealan