Nový systém plastových profilů GEALAN-KONTUR® představuje nejen nejmodernější designový trend pro okna, ale také širokou paletu možností povrchového provedení. Díky svému jednoduchému a čistému designu, a to jak uvnitř, tak i zvenku, systém vytváří úplně nový směr v estetice oken. Úzké šířky křídla a maximální podíl skla také propouští více světla do Vašeho domova.

Katalog systémů Gealan Kontur:

Profil GEALAN S8000 IQ je ideálním řešením pro výraznou úsporu tepla. Díky systému šesti komor a hloubce 74 mm je zaručena dokonalá tepelná i protihluková izolace a výborná stabilita. Funkčnost okna po řadu let zajistí ocelová výztuž. Komfortu bydlení dosáhnete pomocí patentovaného systému automatického větrání GECCO.

Katalog systémů Gealan S 8000 IQ:

Zvedací a posuvný systém Heroal S 77 SL tvoří harmonickou rovnováhu mezi moderním designem, nejvyšším komfortem a nekompromisní funkčností. Díky svým filigránským a modulárním konstrukčním detailům je systém heroal S 77 SL neomezeně použitelný v nové výstavbě i při rekonstrukci.

Katalog systémů Heroal - HS portál hliníkový:

Posuvné elementy jsou klasické stylové prvky moderního bydlení, protože velkoryse uspořádané skleněné plochy navozují útulnost a eleganci. Nové zdvižně posuvné dveře S 9000 GEALAN těmto požadavkům vyhovují jak po stránce vzhledu, tak i po stránce funkčnosti.

Katalog systémů Gealan - HS portál plastový:

Vchodové dveře neplní pouze úlohu zabezpečí a ochrany nášeho domova, ale svým majitelům umožňují vyjádriť svoju osobnost a emoce pomocí různorodých tvarov a barev. Proto dveřní výplně GAVA kladou důraz nejen na design a kvalitu materiálů, ale i na možnosti barevného prevedení dveřních výplní.

Katalog systémů GAVA dveřní výplně: